Vorige week maandag werden Turkije en Syrie getroffen door een vreselijke en immens grote ramp. Een aardbeving in een gebied twee keer zo groot als Nederland! Niet voor te stellen wat voor omvang deze ramp heeft. Hele steden in puin, miljoenen mensen dakloos geen eten/drinken en tienduizenden doden. Voor de Syriërs ook nog eens middenin een langdurende oorlog. Niet te bevatten!
Niet in actie komen is bijna onmogelijk. Zo kochten wij via Marieke Brouwers een prachtig schilderij in een prachtige actie, recht uit haar hart! Wij kochten het schilderij voor €750,-. De volledige opbrengst van dit schilderij gaat naar Giro 555.
Pay it forward….
-Pay it forward- is een uiting van een goede daad aan anderen in plaats van aan de oorspronkelijke weldoener. Je geeft de goede daad die aan jou is gedaan dus door aan anderen die jouw hulp goed kunnen gebruiken. Zo ontstaat er een beweging van goede daden en maken we met elkaar de wereld iets mooier.
Vandaar dat wij dit schilderij vanaf vandaag opnieuw gaan veilen voor Giro 555.
We hopen de opbrengst met uw hulp te verdubbelen!
➡️ Bieden onder dit bericht vanaf €100,-.
➡️ Hoogste bod 15-02-2023 om 00.00 uur heeft de veiling gewonnen en ontvangt het schilderij!
Mocht u zelf niet kunnen bieden, zou u ons enorm helpen om ons bericht te liken en te delen!